OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

MMHL - Amatérsky hokejový klub   Š E R I F I      Liptovský Mikuláš

Výsl.+ štatist.+iné z KTHL - 2011/2012

ŠERIFI obhájili víťazstvo a stali sa víťazmi KTHL v sezóne 2011/2012 !!!

O víťazstvo  Šerifov sa zaslúžili: Poliaček F.– Záruba R., Mrázik J., Ilenčík R., Koniar M., Bella R., Revaj M., Putec P., Michalovič I., – Lištiak M., Bella V., Kalousek T., Valaštiak M.,Jágerský L., Mistrík T., Gažo J., Martikán M.,

Treba pochváliť a poďakovať všetkým chalanom v Šerifoch, ktorí sa pričinili o tento triumf a ukázalo sa, že sme perfektná partia, ktorá celú sezónu ťahala za jeden povraz a mala hlavne chuť z hokeja!

2. zápas finále Play off  KTHL 2011/2012

Tvrdošín – ŠERIFI LM  1:4  /0:2, 1:2/, predĺženie 0:0, 1:2 na trestné strieľania

Zostava Šerifov: Poliaček– Záruba, Bella R., Revaj, Michalovič, Putec – Lištiak, Bella V., Kalousek, - Valaštiak, Jágerský, Mistrík

Góly za Šerifov: Kalousek - 2, Lištiak, Bella V.

Ak sme chceli obhájiť víťazstvo v tomto ročníku KTHL museli sme vyhrať. Tomuto sme aj podriadili naše úsilie a od začiatku zápasu sme búšili do súpera a vytvárali sme si veľa šancí. Prvý náš gól strelil Kalous po individuálnom prieniku. Po krátkej chvíli sme už viedli 2:0, keď v presilovke vyšachoval  prvý útok Tvrdošín a Lišťo dal náš druhý gól. My sme aj ďalej hrali útočne, ale pozorne sme bránili a Fero nás držal v bráne. Aj druhú tretinu sme mali miernu prevahu, ale boli to chalani z Tvrdošína, ktorí strelili kontaktný gól. Nás to však nepoložilo a trpezlivo sme čakali na zaváhanie súpera a to prišlo 4 minúty pred koncom, keď Tučka zachytil rozohrávku, vymenil si puk s Kalousom, ktorý mu ho vrátil a ten už nezaváhal. To bol asi rozhodujúci moment, lebo  súper už nestihol odpovedať a navyše Kalous streli tesne pred koncom zápasu ešte jeden poisťovací gól a zápas tak skončil našim zaslúženým víťazstvom.

Keďže sme vyrovnali sériu muselo nasledovať  5 minútové predĺženie, v ktorom moc šancí nebolo a nakoniec ani rozhodnutie neprinieslo. Na rad tak prišli trestné strieľania. V prvej sérii gól nepadol, v druhej najprv strelil Tvrdošín prvý gól, ale Kalous vzápätí vyrovnal. V tretej sérii Fero súpera vychytal a tak mal Lišťo mečbal, ktorý využil a mohli sme sa radovať z celkového víťazstva.

2. zápas o 3.  miesto KTHL 2011/2012

HK ĽUBOCHŇA - HK 09 LM  3 : 8 – chalani z HK 09 skončili na 3. mieste!

2

Stav strelcov Šerifov v počte gólov po 14. kole KTHL + po  2. zápase finále Play off (10.3.2012)

Na súpiske Šerifov aj Michal Martikán

Dolnokubínska Malá mestská hokejová liga vstúpila do svojho deviateho ročníka.

DOLNÝ KUBÍN. V prvom ročníku sa na ľad postavilo len päť tímov. Tento rok sa ligy zúčastní deväť tímov - Art Forum Slovakia Dolný Kubín, Šerifi Liptovský Mikuláš, HK 09 Liptovský Mikuláš, Tigre Kraľovany, HK Slovan Trstená, HK Tvrdošín, HK Ružomberok, HK Havran Ľubochňa a obhajca prvenstva - Draci Dolný Kubín.

Z minulého ročníka chýbajú dva tímy - Orava Senators a Starci Dolný Kubín. Privítať však treba nováčikov súťaže Art Forum Slovakia Dolný Kubín, bývalých dolnokubínskych dorastencov, a pracovníkov Mestskej polície z Liptovského Mikuláša - Šerifov.

Ružomberský hokejový klub sa do ligy dostal namiesto Orava Senators, ktorí svoju prihlášku stiahli.

Tradičným účastníkom je päťnásobný víťaz Tigre Kraľovany, ktorý by mal patriť k favoritom ligy. Podobne aj Draci Dolný Kubín, ktorí by radi obhájili prvenstvo z minulého roka. Nemožno zabudnúť na liptovskomikulášsky HK 09 a každý je zvedavý, ako sa ukáže Art Forum.

Na predsezónnom sedení účastníci ligy sprísnili pravidlá hlavne pri trestoch. Súťaž sa hrá dvojkolovo systémom každý s každým. Ide o amatérsku súťaž neregistrovaných hráčov bezkontaktného ho-keja. Každý hráč by si mal teda uvedomiť, že hokej hrá pre radosť.

A na záver jedna zaujímavosť. Na súpiske Šerifov je aj meno olympijského šampióna vo vodnom slalome Michala Martikána, ktorý sa v mladosti aktívne venoval hokeju. Svetového športovca tak budeme mať v Dolnom Kubíne možnosť vidieť v akcii aj na ľade, nielen vo vode.

1. zápas Finále Play off  KTHL 2011/2012

Tvrdošín – ŠERIFI LM  5:4  /3:1, 2:3/

Zostava Šerifov: Poliaček– Záruba, Bella R., Koniar, Revaj, Ilenčík, – Lištiak, Bella V., Kalousek, - Valaštiak, Jágerský, Mistrík

Góly za Šerifov: Jágerský, Valaštiak, Kalousek, Záruba

Obe mužstvá nastúpili na zápas s veľkým odhodlaním a chuťou zvíťaziť v tomto dôležitom 1. zápase finále KTHL. V prvej tretine však boli lepší hráči Tvrdošína, ktorí sa ľahšie dostávali do prečíslení a veľmi pozorne bránili. Rýchlo sa ujali vedenia 1:0, ale Jágovi sa o pár minút podarilo vyrovnať. To však ešte viac vyprovokovalo chalanov z Tvrdošína a do konca tretina strelili ešte dva rozdielové góly. Od  druhej tretiny sme však jednoznačne  prebrali iniciatívu a dobíjali sme bránku Tvrdošína. Najprv Valaška po skrumáži strelil kontaktný gól a v polovici druhej tretiny po rýchlom protiútoku vyrovnal Kalous a začínalo sa odznovu. Tvrdošín však opäť kontroval a ujal sa znovu vedenia. My sme však v presilovke 4 minúty pred koncom vyrovnali Rudom Zárubom. Potom však na nešťastie zaúradovali mladí rozhodcovia, svojimi nepresnými rozhodnutiami. Najprv prehliadli faul na nášho hráča a vzápätí za nevinný kontakt vylúčili nášho hráča a v presilovke sme následne dostali rozhodujúci  5. gól  nacelé 3 minúty pred koncom.          Ešte sme sa pokúsili vyrovnať, ale gól sme už nedali aj preto, že nám rozhodcovia zapískali dva ofsajdy, ktoré videli iba oni, čo potvrdili aj chalani z Tvrdošína. No taký už je šport a my sa však ešte pokúsime v odvete otočiť sériu v náš prospech.

1. zápas o 3. miesto: HK ĽUBOCHŇA - HK 09 LM  3 : 9 / 1:1 , 2:8 /,            Vylúčenia:5:3

PLAY –OFF 2011/2012 - semifinále

2. zápas:              HK 09 – Tvrdošín  -       4:5    -  do finále postúpil Tvrdošín!

Hráči HK 09 nezvládli úlohu favorita, prehrali aj druhý zápas v ktorom aj viedli, ale nedokázali vedenie udržať a tak do finále postúpil Tvrdošín a HK 09 bude hrať len o 3. miesto.

2. zápas:       Ľubochňa - ŠERIFI LM   4:8  /1:2, 3:6/   - do finále postúpili ŠERIFI LM !!!

Zostava Šerifov: Poliaček– Revaj, Bella R., Michalovič,  Koniar, Ilenčík, – Lištiak, Bella V., Kalousek, - Valaštiak, Jágerský, Mistrík

Góly za Šerifov: Bella V.- 3, Jágerský – 2, Ilenčík – 2, Kalousek

V odvetnom zápase semifinále sme začali dobre, niekoľko krát sme zatlačili Ľubochňu v ich tretine, vytvárali sme si šance, ale paradoxne prví sa radovali domáci, keď Jágo nešťastne tečoval puk do vlastnej brány. Naďalej sme však búšili do súpera a oplatilo sa, keď Kalous zabojoval za bránou, prihral V. Bellovi a ten vyrovnal. O chvíľu na to sme už viedli, keď po peknej kombinácii 2. útoku tečoval puk Jágo teraz už do správnej bránky a upravil stav na 1:2 pre nás a takto aj skončila prvá tretina. V druhej tretine Ľubochňa tri krát dotiahla náš jednogólový náskok, až do stavu 4:4, keď sa presadili Ilo a potom Jágo. Potom ale v priebehu jednej minúty strelil V. Bella dva zlepené góly a naša účasť vo finále začala byť reálna. V závere ešte v našom oslabení upravili výsledok druhým gólom Ilo po samostatnom nájazde a posledný klinec do rakvy zatĺkol Kalous a tak sa môžeme zaslúžene pripraviť na finále s Tvrdošínom.

1.zápas -           1 - 4    =         HK 09 – Tvrdošín   5:6  /2:1. 3:5/

V gólovej prestrelke, ktorá začala po prestávke boli nakoniec úspešnejší chalani s Tvrdošína, ktorí viedli 10 minút pred koncom už 6:2, ale napriek tomu že chalani z HK 09 mohutne doťahovali, podarilo sa im už len znížiť na rozdiel gólu.

1. zápas -    2 - 3          Ľubochňa - ŠERIFI LM  1:3  /1:0, 0:3/

Zostava Šerifov: Poliaček– Revaj, Bella R., Michalovič,  Koniar, Ilenčík, Putec– Lištiak, Bella V., Kalousek, - Jágerský, Gažo, Mistrík

Góly za Šerifov: Ilenčík – 2, Bella V.

Bolo cítiť, že sa už hrá play off, mužstvá sa dobre hecovali a obidve mužstvá navyše pozorne bránili a vynikali aj obaja brankári. Pred koncom prvej tretiny sa v prečíslení presadili hráči z Ľubochne a odchádzali na prestávku s malým náskokom. Do druhej tretiny sme nastúpili s veľkým odhodlaním a podarilo sa nám vyrovnať gólom Vlada Bellu. Hráči z Ľubochne viditeľne znervózneli, začali byť vylučovaní, čo nám umožnilo vytvárať si veľa šancí. Po jednom brejku druhého útoku nahral Tomáš Mistrík v krkolomnej pozícii Robovi Ilenčíkovi a ten strelil náš vedúci gól. Ľubochňanci sa nevzdávali, hrozili brejkmi a v závere sa pokúsili o power play. Dyňa však zachytil ich rozohrávku, nahral Robovi a ten uzavrel skóre svojim druhým gólom v zápase. Pred odvetou sme tak o krok bližšie k finále my, ale bude oň treba ešte poriadne zabojovať.

Výsledky dohrávky a ostatných zápasov 14. kola

Krokodíli - Šerifi LM           3:7  (1:5, 2:2)  / dohrávka 13. kola /

Zostava: Poliaček–Koniar, Záruba, Mrázik, Revaj– Lištiak,  Bella V., Kalousek, - Valaštiak, Jágerský, Ilenčík,

Góly za Šerifov: Ilenčík – 2, Kalousek -2, Bella V., Lištiak, Mrázik

V priamom zápase o Play off začali lepšie Krokodíli, ktorí po 30 sekundách strelili vedúci gól. My sme ale okamžite odpovedali a ešte v prvej minúte vyrovnal Robo Ilenčík. Potom sme pozorne bránili a efektívne sme využívali gólové príležitosti. Najprv ušiel Kalous a premenil samostatný nájazd, potom sa presadil Vlado Bella a následne po krásnej kombinácii Lišťo a skóre uzavrel v prvej tretine opäť Robo. Krokodíli a nevzdali a na začiatku druhej časti rýchlo strelili dva góly a nevyzeralo to dobre. Našťastie sme tlak ustáli a Kalous strelil upokojujúci šiesty gól. Krokodíli znervózneli a my sme už zápas kontrolovali, Jožko Mrázik uzavrel skóre a zápas sme tak zaslúžene vyhrali.

Krokodíli  - HK Ľubochňa – 0:5 kontumačne, Krokodíli nenastúpili na zápas

CCCP - Šerifi LM        2:8  (1:3, 1:5)

Zostava: Poliaček–Koniar, Záruba, Mrázik, – Lištiak,  Bella V., Kalousek, - Revaj, Mistrík, Michalovič

Góly za Šerifov – Kalousek – 2, Koniar, Mrázik, Lištiak, Bella V., Záruba, Revaj

V tomto zápase sme boli jasným favoritom, ale výsledok bol dlho pomerne vyrovnaný. Hralo sa veľmi slušne a od druhej tretiny sa začala prejavovať naša kvalita a nám podarilo streliť niekoľko pekných gólov a to ešte množstvo šancí pochytal kvalitný gólman CCCP. Zápas sa teda skončil našim povinným víťazstvom a už sa môžeme tešiť na Play off zápasy s Ľubochňou.

Výsledky dohrávok a časti 14. kola

HK Tvrdošín - HK Slovan Trstená      8 : 5

HK Ľubochňa - HK Slovan Trstená    5 : 1

HK Ľubochňa - Šerifi LM                   1 : 1 /1:1, 0:0/

Zostava: Poliaček – Koniar, Záruba, Mrázik, Ilenčík, Putec, – Lištiak,  Bella V., Kalousek, - Valaštiak, Jágerský, Mistrík

Gól za Šerifov: Záruba

V dôležitom zápase hral dobrý hokej, pričom obidve mužstvá sa v celom zápase zamerali na pozornú obranu a preto bolo málo gólových príležitostí. Vedenia sa ujali chalani z Ľubochne strelou od modrej čiary. My sme potom urobili všetko pre vyrovnanie ale nedarilo sa nám prekonať Mira Kruppu v bráne Ľubochne. Až prišla naša presilovka pred koncom tretiny a po obliehaní brány vyrovnal Rudo Záruba na 1:1. V druhej tretine sme síce mali viac z hry ale gól už nepridalo žiadne mužstvo a tak sa zrodila remíza, ktorá asi viac vyhovovala Ľubochni a my musíme ďalej tuho bojovať o play off.

ŠERIFI LM - HK 09LM  2:5  /1:3, 1:2/

Zostava: Poliaček –Koniar, Bella R., Mrázik, Putec, – Bella V., Kalousek, Jágerský – Gažo, Mistrík

Góly za Šerifov: V. Bella, Mistrík

Chalani z HK 09 boli väčšinu zápasu lepší, aj preto, že sa lepšie vyrovnali s absenciami v zostave. V prvej časti rýchlo strelili dva góly, nám sa síce podarilo znížiť, ale to bolo na dlhú dobu všetko. HK 09 bol lepší korčuliarsky a hlavne efektívnejší v zakončení, aj keď šance sme si vytvorili aj my, ale až za stavu 5:1 sa konečne strelecky presadil Tomáš Mistrík, čo na zvrat v zápase už nestačilo.

HK Tvrdošín - Krokodíli   2:7

HK Trstená - CCCP         8:5

Tigre Kraľovany - HK Ľubochňa - 0:5 kontumačne

Výsledky - 11.kolo:

CCCP POPRAD - TIGRE KRAĽOVANY  5 : 0 - kontumačne

Hráči mužstva Tigre na stretnutie nenastupili ani nikoho  o ničom neinformovali.

HK 09 LM - HK TVRDOŠIN  4 : 2 / 2:0 , 2:2 /

Góly: HK 09 LM- Bobák, Neumann, Kacian, Bartánus,           Tvrdošín -Kamenský, Ondráček

POPRADSKÍ KROKODÍLI - HK SLOVAN TRSTENÁ 16 : 6 /6:2,10:4 /

Góly:Krokodíli-Brtáň-5,Valigura-3,Skokan-3,Ďurkovič-2,Šoltés-2,Polovka,    Trstená -Mokošák-3,Straka-2,Ďudina,

HK ĽUBOCHŇA - TIGRE LM - zápas bol po dohode klubov preložený na náhradný termín

V stretnutiach 11.kola nebol udelený žiadny vyšší trest.

Výsledky - 10.kolo:

HK Ľubochňa - HK Tvrdošín  5 : 8 /2:2 , 3:6/   -                           Vylúčenia:2:6

Góly: Ľubochňa-Sukel,Bella,Fekeč,Bartoš,Gažo,    Tvrdošín-Kamenský-3,Ondráček,Magura-2,Jablonský,Povala

Krokodíli - CCCP  9 : 4 /4:3 , 5:1/                      -                            Vylúčenia:0:2

Góly: Krokodíli-Ďurkovič,Polovka,Brtáň,Zeman-2,Jurčík, Irenej,Šoltes-2,          CCCP-Kubasky,Levák-2,Roth

HK Trstena - HK 09 LM  1 : 10 /0:4 , 1:6/         -                            Vylúčenia:1:2

Góly: T rstená-Mokošák,                HK 09 LM-Bartanus-3,Trochta-3,Neuman-2,Krajčí,Kacian

Tigre Kraľovany - Šerifi LM  3 : 4  /2:1 ,1:3/    -                            Vylúčenia:4:5

Góly: Tigre-Pobeha-2,Kľučinec                       Šerifi-Kalousek-2,Jagerský,Valaštiak

Zostava Šerifov: Poliaček – Záruba, Putec, Koniar, Ilenčík, Mrázik, Bella V., Kalousek ,Mistrík - Jágerský, Valaštiak, Martikán, :      Tigre začali podstatne lepšie a už po 5 minútach viedli zaslúžene 2:0. Potom sme sa začali postupne preberať aj my a hra sa vyrovnala a podržal nás aj Fero v bráne. Len veľmi ťažko sme sa dostávali do šancí a aj preto kontaktný gól strelil Kalous po samostatnej akcii. Do druhej tretiny sme nastúpili odhodlaní otočiť skóre v náš prospech. Podarilo sa nám vyrovnať po peknej kombinácii Miška Martikána s Jágom, ktorý vyrovnal po vyšachovaní obrany. Päť minút pred koncom sme sa ujali gólom Kalousa v presilovke ale o minútu Tigre vyrovnali keď využili presilovku po našom zbytočnom faule. Potom ale opäť zakombinoval druhý útok a Valaška strelil víťazný gól, na ktorý už Tigre nestihli odpovedať.

Výsledky - 9.kolo:

POPRADSKÝ KROKODÍLI - TIGRE KRAĽOVANY  4 : 2 /2:1 , 2:1 /

Góly:Krokodíli-Skokan-3,Brtáń,        Tigre -Pročka, Had,     Vylúčenia:7:6

HK 09 LM  -  CCCP POPRAD  17 : 2 /6:2 , 11:0 /

Góly: HK 09 LM-Bartanus-4,Trochta-3,Dobrík-3,dobák-3,Erhardt-2,Krajčí,Neuman,CCCP-Levák,Ščibran,Vylúč.:2:3

ŠERIFI LIPT.MIKULÁŠ  -  HK TVRDOŠÍN  4  :  4 / 2:1 , 2:3 /

Zostava: Poliaček– Záruba, Ilenčík,Mrázik,–Bella V., Kalousek,Lištiak - Jágerský,Valaštiak, Mistrík

Góly: Šerifi- Kalousek, Jágerský, Valaštiak, Záruba,         Tvrdošín-Kamenský-3,Povala

Stretli sa kvalitné mužstvá, ktoré hrali útočný hokej, takže bolo pomerne dosť príležitostí. Skóre otvorili chalani z Tvrdošína, ale nám sa podarilo pomerne rýchlo Kalousom vyrovnať a pred koncom tretiny dobre napadol a zakombinoval druhý útok a Jágo strelil náš vedúci gól. Na začiatku druhej časti však hostia vyrovnali a v jej polovici pridali rýchlo po sebe ďalšie dva góly. Nezložili sme však zbrane a v posledných piatich minútach sme najprv znížili gólom Valašku a necelú dve minúty pred koncom prepálil Rudo Záruba brankára a zaslúžene sme vyrovnali a tak sa zápas skončil remízou.

Zápas HK Ľubochňa - HK Trstená sa odohrá po dohode klubov v náhradnom termíne.  V 9.kole boli udelené 2 vyššie tresty:hráč č. 13 Kosek Igor / Popradskí krokodíli /,    hráč č.   2 Martoník Miroslav / Tigre Kraľovany /

Uvedení hráči majú v zmysle pravidiel KTHL zastavenú činnosť na jedno stretnutie!!!

Výsledky - 8.kolo:

Poprad.Krokodíli -HK 09 LM                     4:8  /3:5, 1:3/

Tigre Kraľovany - HK Tvrdošín                   3:6  /0:4, 3:2/

CCCP Poprad - HK ľubochňa                     1:5  /1:3, 0:2/

HK Slovan Trstená - Šerifi LM   -  2:5   /0:1, 2:4/

Zostava:Poliaček– Putec, Ilenčík,Mrázik,Koniar–Bella V., Kalousek,Lištiak - Jágerský,Valaštiak, Martikán

Góly za Šerifov: Martikán, Mrázik, Valaštiak, Kalousek, Koniar

V úvode zápasu nás chalani z Trstenej zatlačili a vytvorili si niekoľko šancí, ale podržal nás Fero a  potom sa hra vyrovnala. Náš vedúci gól strelil po peknej individuálnej akcii Miško Martikán. V druhej tretine sme začali dominovať a pridávali sme ďalšie góly, až na ukazovateli svietil stav 0:5. Potom sme trochu poľavili, čo využili hostia v závere na skorigovanie výsledku, ale z víťazstva sme sa zaslúžene tešili my.

Výsledky - 7.kolo:

HK 09 LM   -     TIGRE Kraľovany                    7:2  /1:0, 6:2/

HK TRSTENÁ -  HK TVRDOŠÍN                          Odložené

HK ĽUBOCHŇA - POPRAD.KROKODÍLI     7:1

ŠERIFI LM - CCCP POPRAD           11:2  /5:1, 6:1/

Zostava: Poliaček– Putec, Ilenčík, Mrázik, Koniar– Bella V., Kalousek,Jágerský, -Valaštiak, Gažo,Mistrík

Góly za Šerifov: Kalousek – 4, Jágerský – 2, Mrázik – 2, V. Bella – 2, Ilenčík,

Posledné mužstvo tabuľky KTHL nám nekládlo vážnejší odpor, schuti sme kombinovali a zastrieľali si, vypracovali sme si množstvo ďalších príležitostí a len veľmi dobrý výkon brankára CCCP zabránil ešte výraznejšiemu víťazstvu.

Výsledky - 6.kolo:

Šerifi LM – Poprad Krokodíli      4:3  /1:3, 3:0/

Góly za Šerifou: V. Bella – 4,     Krokodíli-Brtáň,Valigura,Kosek,               Vylúčenia: 4:7

V obidvoch mužstvách je veľa skúsených hráčov, ktorí dobre dirigovali ostatných a preto mal zápas dobrú úroveň. Šance boli síce na oboch stranách, ale podstatne efektívnejší boli v 1. tretine Krokodíli, ktorí odchádzali na prestávku s dvojgólovým náskokom. Nám ale prestávka pomohla, začali sme lepšie korčuľovať a strelili sme kontaktný gól na 2:3.  V poslednej desaťminútovke sme mali niekoľko presiloviek, ktoré sa ukázali ako rozhodujúce a otočili sme v nich výsledok v náš prospech v poslednej minúte na čo už Popradčania nestihli zareagovať a tak sme si pripísali do tabuľky cenné dva body.

HK ĽUBOCHŇA - HK 09 LM                 2 : 4  /0:3 , 2:1 /

Góly:Ľubochňa -Petho,Gabriš,     HK 09 LM -Krajčí-2,Bartanus,Neumann,       Vylúčenia: 2:4

HK TVRDOŠÍN - CCCP POPRAD         10 : 0 /7:0 , 3:0 /

Góly: Tvrdošín -Kamenský-3,Žigo-2,Jablonský-2,Chudý,Magura,Šauša ,          Vylúčenia: 3:3

HK TIGRE KRAĽOVANY - HK SLOVAN TRSTENÁ  1 : 4  / 1:1 . 0:3 /

Góly: Tigre –Hox            Trstená-Straka-2,Fuljer-2,                                             Vylúčenia: 6:4

Výsledky - 5.kolo:

HK 09 LM  -  ŠERIFI LM  6 : 2 /3:1 , 3:1 /

Góly: HK 09 -Erhardt-2,Bartanus,Krajčí,Neuman,Dobák,   Šerifi -Kalousek ,Jágerský,              Vylúčenia : 4:2

Zápas začali lepšie chalani s HK 09 a v 10. minúte viedli už 3:0. Potom sa hra vyrovnala a my sme si vytvorili aj niekoľko šancí a do konca 1.tretiny sme strelili po peknej akcii prvý gól. Na začiatku 2.tretiny sme znížili na rozdiel gólu a vyrovnanie viselo vo vzduchu, ale v presilovke strelili hráči HK 09 4.gól a už sme nemali sily na zvrat a v závere sme dostali ešte ďalšie dva góly. Treba uznať, že chalani s HK 09 boli v tomto zápase lepší a zaslúžene vyhrali.

POPRAD.KROKODÍLI  - HK TVRDOŠÍN  2 : 6 /1:1 ,1:5 /

Góly:Krokodíli -Barila ,Polovka         Tvrdošín -Kamenský -2 ,Jablonský ,Žigo ,Patkoš ,Ondrášek,    Vylúčenia: 5:4

CCCP POPRAD  -  HK SLOVAN TRSTENÁ  3 : 11  / 2:4 ,1:7 /

Góly:CCCP -Ščirban,Kubasky,Bilšak,  Trstená -Kuric-5,Janísek,Mokošák,Straka-2,Lukašek,Ďurina, Vylúčenia:4:3

HK ĽUBOCHŇA  - HK TIGRE KRAĽOVANY  0 : 3  / 0:1 , 0.2 /

Góly:Tigre-Javorský,Imriš,Nauš,    Vylúčenia:7:6

UPOZORNENIE!!!! -  Hráči- Podhorský Kamil / Tigre Kraľovany /,  - Bartoš Juraj / HK Ľubochňa /

MAJÚ V ZMYSLE PRAVIDIEL KTHL ZASTAVENÚ ČINNOSŤ NA JEDNO STRETNUTIE !!!!!

Výsledky - 4.kolo:

HK TVRDOŠÍN - HK 09 LM  6 : 3 /3:2 , 3:1 /

Góly: Tvrdošín -Magura-3,Kamenský,Jablonský,Fukas, HK09Lm -Hollý,Kacian,Bartanus,    Vylúčenia:5:3

TIGRE - CCCP Poprad 11 : 2 /3:0 ,8:2 /

Góly: Tigre -Prošek-2,Klučinec-2,Pročka-2,Pobeha,Had,Podhorský,Hajas,Klačan, CCCp -Levák-2,  Vylúčenia:0:5

HK Trstená - Popr.Krokodíli 3 : 10 /1:6 ,2:4 /

Góly: Trstená -Janísek,Straka,Kuric,  Krokodíli -Brtáň -4,Ďurkovič-3,Šoltýs-2,Valigura,   Vylúčenia:3:2

Šerifi LM - HK ĽUBOCHŇA 2 : 3 /1:0 , 1:3 /

Góly: Šerifi- Lištiak-2,                             Ľubochňa- Petho,Bartoš,Gažo,            Vylúčenia:4:2

Zápas bol veľmi vyrovnaný a mužstvá hrali pekný hokej. Keď sa zdalo, že sa skončí zaslúženou remízou, hráči Ľubochne strelili necelú minútu pred koncom šťastný víťazný gól na ktorý sme už nestihli odpovedať.

Výsledky 3.kolo:

Šerifi LM - Tigre Kraľovany     4:4  /2:2, 2:2/

Zostava: Poliaček – Záruba, Bella R., Mrázik, Koniar – Bella V., Kalousek, Jágerský, - Ilenčík, Mistrík

Góly za Šerifov - Jágerský - 2, Kalousek, Mrázik         Tigre - Imriš ,Hanzel , Janovský,       Vylúčenia: 5:7

V tomto zápase sme celý zápas len doťahovali náskok súpera, ktorý hral veľmi dobre a len vďaka efektivite v presilových hrách sa nám podarilo v druhej tretine vyrovnať dvojgólový náskok Tigrov, čo si určite zasluhuje obdiv hlavne z dôvodu, že sme hrali len s 9 hráčmi a súper mal aj preto mierne korčuliarsky navrh. Remíza však bola nakoniec spravodlivá a mužstvá si rozdelili po bode.

HK Ľubochňa - HK Tvrdošín          - 7:4 /3:2, 4:2/

Góly:Ľubochňa - Petho -2 ,Gabriš -2 ,Gažo -2 ,Fekeč,   Tvrdošín -Ondráček ,Magura ,Benčík ,Žigo, Vylúčenia:1:3

HK 09 LM - HK Trstená                  -  5:7 /2:3, 3:4/

Góly:HK 09 LM-Trochta - 3 ,Neuman , Erhardt,     Trstená -Straka - 3 ,Mokošák - 2 ,Ďurina , Janísek, Vylúčenia:4:4

Poprad.krokodíli - CCCP Poprad   -  8:0 /4:0, 4:0/

Góly:Krokodíli -Skokan - 3 ,Ďurkovič -2 ,Polovka ,Irenej ,Brtáň,                     Vylúčenia:2:4

Výsledky 2.kolo:

HK Tvrdošín – Šerifi LM       2:3 /0:3, 2:0/

Góly za Šerifov - Bella - 2, Kalousek,          Tvrdošín - Laubert,Žigo           Vylúčenia:3:5

Obidve mužstvá hrali s veľkou chuťou a nasadením a vytvárali si dostatok gólových príležitostí. V prvej tretine sme však boli podstatne efektívnejší a zaslúžene sme viedli o tri góly. V druhej tretine naopak zapli chalani z Tvrdošína na plné obrátky a za 5 minút  znížili na rozdiel gólu. Vyrovnanie bolo na spadnutie hlavne počas presiloviek, ale zodpovedným výkonom všetkých šerifov na čele s Ferom v bráne sme udržali tesný náskok a tešili sme sa tak s plného bodového zisku.

HK Trstená - HK Ľubochňa             -  2:7  /1:3 ,1:4/

Góly: Trstená -Straka , Janísek,          Ľubochňa -Gažo -4 ,Gabriš -2 , Frniak,

CCCP Poprad - HK 09 LM             -   4:14 /3:8, 1:6/

Góly: CCCP-Ščibran -2,Levák,Roth, HK 09- Erhardt-3,Trochta 3,Neumann-3,Krajčí-2,Bartanus,Zavodský, Szekely

Tigre Kraľovany - Poprad. krokodíli  -   7:0  /1:0, 6:0/

Góly: Tigre -Pobeha -3 ,Huba ,Hajas ,Hanzel ,Nauš,              Vylúčenia:3:4

Výsledky 1.kolo (2011/2012):

Šerifi LM - HK Trstená  5 : 3  / 3:0 , 2:3 /

Góly: Šerifi LM - Kalousek - 3 , Bella , Gažo,   Trstená - Straka , Kuric , Janísek,   Vylúčení:5:1

HK Tvrdošín - Tigre Kraľovany  5 : 4 / 2:2 , 3:2 /

Góly: Tvrdošín - Jablonský - 2,Kamenský - 2,Ondráček,   Tigre     Hanzel - 2, Marenčák ,Pročka, Vylúčení:2:1

HK 09 LM – Poprad Krokodíli  3 : 5  / 3:2, 0:3 /

Góly: HK 09LM- Bartánus , Trochta , Závodský,     Popr.Krok.- Bukovič - 2 ,Valigura - 2 ,Skokan,  Vylúčení:2:6

HK Ľubochňa - CCCP Poprad  11 : 7  / 4:2, 7:5 /

Góly: Ľubochňa - Gažo - 6,Petho – 3,  Gábor , Hlina, CCCP -Ščirban - 3 ,Roth ,Zeman , Levák, Rojek, Vylúčení:0:1

Pre prehľadnejší úpravu sekcie ide obsah rozdeliť do textových "blokov". Bloky sa dajú ľubovoľne vytvárať, mazať a ich úpravu zahájite dvojitým kliknutím tlačítka myši. Textový editor sa vždy spustí iba pre vybraný blok. Ako editor pracuje nájdete vo videoukážke.