Výsledky MMHL 2012/2013 - 3. kolo

Šerifi LM - HC Čierny Orol  -  5:4

Zostava: Poliaček –Koniar, Záruba., Mrázik, Putec, – Kalousek, Gažo, Martikán ,-  Jágerský, Mistrík, Ilenčík

Góly za Šerifov: Kalousek – 2, Putec, Martikán, Gažo

V zápase sme boli jednoznačne lepší, ale nedarilo sa nám častejšie prekonávať brankára HC. Nakoniec však potvrdil naše zaslúžené víťazstvo víťazným gólom Jano Gažo.

HK 09 LM - Top Point Tvrdošín  -  nehralo sa ???

Výsledky MMHL 2012/2013 - 2. kolo

Top Point TVRDOŠÍN - ŠERIFI LM  3:3  /2:2, 1:1/

Zostava: Bačík –Koniar, Záruba., Mrázik, Valaštiak, – Kalousek, Bella V., Lištiak ,-  Gažo, Jágerský, Mistrík

Góly za Šerifov: Gažo,V. Bella, Koniar

Obidve mužstvá predviedli pekný útočný hokej, pri ktorom vynikli obaja brankári. Tvrdošín sa ujal vedenia po samostatnom úniku, ale my sme pomerne rýchlo odpovedali a po peknej kombinácii druhého útoku Gažo vyrovnal po Jágerského presnej prihrávke. Pred koncom tretiny sme sa po dôraznom napádaní dostali ku šanci a V. Bella prestrelil inak pozorného brankára. Tvrdošín však ešte 9 sekúnd pred prestávkou stihol vyrovnať. V druhej časti sa z množstva šancí ujala len strela Koniara od modrej čiary a opäť sme viedli. Necelé 2 minúty pred koncom však Tvrdošín vyrovnal, keď obranca od modrej čiary prestrelil Mareka. Zápas tak skočil spravodlivou remízou.

HK 09 LM – HC Čierny Orol LM - nehralo sa (???)

Výsledky MMHL 2012/2013 - 1. kolo

ŠERIFI LM - HK 09 LM  6:3  /4:1, 2:2/

Zostava: Poliaček –Koniar, Záruba., Mrázik, Ilenčík, – Gažo, Bella V., Lištiak ,-  Jágerský Valaštiak, Mistrík

Góly za Šerifov: V. Bella -3, Gažo, Záruba, Lištiak

góly: HK 09 LM - Trochta , Krajčí , Bartanus,  Vylúčenia: 3:2,   Vyššie tresty:0

Zápas bol síce od začiatku vyrovnaný, ale od vyrovnávajúceho gólu na 1:1, sme boli podstatne efektívnejší v zakončení o čom rozhodli aj výkony brankárov, lebo Fero nás viac krát podržal. V druhej časti bolo už 5:1, chalanom z HK 09 sa podarilo znížiť na rozdiel 2 gólov, ale výhru sme už ubránili a máme tak prvé víťazstvo v tejto sezóne.

Top Point Tvrdošín - HC Čierný Orol LM  11 : 3 / 5:1 , 6:2 /

góly: Toppoint- Laubert-4, Zigo-3, Fukas-2, Bendik, Jablonský, Čierný Orol - Gabriš  Gažo, Feketík, Vylúčenia:1:0,  Vyššie tresty:0

Rozpis zápasov MMHL NA SEZÓNU 2012/2013

Rozpis zápasov na prvé 4.kolá MMHL 2012/2013:

1.kolo: 28.10.2012 / nedeľa / 17:45-  Top Point Tvrdošín - HC Čierný Orol LM

19:15-  Šerifi LM - HK 01 LM

2.kolo 3.11.2012 / sobota /     17:00-  HC čierný Orol - HK 01 LM

Pozor zmena - 4.11.2012 (o 18:45 hod.)    18:45-  Top Point Tvrdošín - Šerifi LM

3.kolo 10.11.2012 /sobota /    17:00-  Šerifi LM - HC Čierný Orol

18:45- HK 01 LM - Top Point Tvrdošín

4.kolo 24.11.2012 /sobota /    17:45- Hk 01 LM - Šerifi LM

19:15- HK čierný Orol - Top Point Tvrdošín